top of page
Color art school

МІСІЯ

Color art school -  професійна художня школа для дітей. Наша місія - навчати  розуміти мистецтво, надихати та   розвивати творчі здібності кожного учня. 
Наша місія - підтримувати формування індивідуальності кожної дитини та допомагати зміцнити віру в себе за допомогою арт-практик. Ми  поважаємо кожного маленького митця, сприяємо розвитку у дітей почуття прекрасного та чутливості до кольору, форми, лінії, текстури, ритму та руху.
Ми створюємо  креативне середовище, де дітей заохочують  досліджувати мистецтво та експериментувати з безліччю художніх матеріалів, брати участь у творчому вирішенні завдань та вчитися створювати власні твори. 
Ми створили новий підхід у навчанні - модулі проходять за сучасною програмою, яка поєднує у собі академічні та креативні складові.  

IMG_3893_1024x1024_2x.jpg

ТВОРИМО 
НАДИХАЄМО
ПІЗНАЄМО 

На заняттях діти знайомляться з тим, як  впродовж історії розвивалось мистецтво, його принципи, стилі  та техніки.  Невід’ємною частиною є обговорення, аналіз та інтерпретація  творів мистецтва.

Приділяється увага   малюнку та живопису з натури, що є основою для подальшого креативного розвитку. 

Ми  навчаємо учнів формулювати свої ідеї  щодо того, що вони спостерігають і відчувають та створювати на основі цього власні творчі роботи.

Поєднання усіх складових творчих класів створюють основу креативності особистості, пошуку власного стилю, відкриваючи для кожного учня світ  мистецтва. 

У школі викладають виключно професійні викладачі, які є також практикуючими митцями.

Арт-класи проходять у невеликих групах від 5-ти до 7-ми людей, аби приділити максимальну  увагу кожному.

Усі матеріали для творчості включені у вартість занять. 

1632424552574.jpg
What we do

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

WE DELIVER 

Дякуємо!

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

  • Instagram
  • Facebook

Київ, бульв. Лесі Українки, 7

+380502963810 Telegram/WhatsApp/Viber

© 2021. Color Art School

bottom of page